Kołowroty wejściowe BA3-2-3

Kołowroty wejściowe wysokie BA3, tzw. kołowrotów została zaprojektowana z myślą o wspomaganiu kontroli ruchu pieszych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Kołowroty wejściowe BA3 współpracują z elektronicznymi systemami kontroli ruchu osobowego oraz dostępu osobowego. Do bramek BA3 można podłączyć różnego rodzaju urządzenia sterujące (tj. np. czytnik, przycisk, sterownik elektroniczny, pilot na podczerwień).

Kołowroty wejściowe BA3 znajdują szczególne zastosowanie we wspomaganiu kontroli ruchu osobowego na terenie portów lotniczych (np. przejścia dla uprawnionego personelu obsługi, a także ukierunkowywanie ruchu pasażerskiego), stacji kolejowych (np. punkty kontroli biletowej/uprawnień do przejścia oraz ruchu pasażerskiego). Bramki BA3 znajdują również zastosowanie w punktach kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy w biurach, czy zakładach pracy na przykład wyznaczonych strefach w fabrykach.

none

WYPOSAŻENIE

PARAMETRY URZĄDZENIA

RodzajWartość
Napięcie zasilania 24VAC
Maksymalny pobór mocy
130 VA
Maksymalny pobór prądu 5A
Sygnał sterujący (max. 1 sek)
Sygnał zwrotny bezpotencjałowy
Temperatura pracy - 25o do +50o C
Temperatura przechowywania - 30o do +60o C
Wilgotność względna otoczenia 10-80%
Warunki pracy wewnątrz i zewnątrz budynków
Stopień ochrony IP IP 44
Maksymalna wilgotność pracy 85%
Waga netto 450 kg

KARTA KATALOGOWA URZĄDZENIA

Karta katalogowa urządzenia zawiera wszystkie podstawowe informacje

pobierz

PLIK DWG

Plik DWG zawiera precyzyjny rysunek techniczny urządzenia

pobierz

DOKUMENTACJA TECHNICZNO-RUCHOWA

Szczegółowa dokumentacja zawierająca szczegółową specyfikację urządzenia

pobierz

Zadaj nam pytanie...

    ANTY-SPAM

    captcha

    Przepisz kod obrazka


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROKONTROL z siedzibą ul. Zawiła 23, 30-442 Kraków.