O naszej firmie Prokontrol

Działalność firmy Prokontrol skupia się wokół szeroko ujętej tematyki systemów kontroli dostępu i identyfikacji osób oraz problemu organizacji ruchu osobowego w miejscach publicznych i strefach o ograniczonym dostępie. W ofercie posiadamy szeroki zakres urządzeń mechanicznego zabezpieczenia dostępu, przeznaczonych do obiektów sportowych, rekreacyjnych, budynków biurowych i użyteczności publicznej o różnych standardach wykończenia.

Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku pozwala nam na swobodny dobór optymalnych rozwiązań, spełniających wymagania inwestorów i potrzeby użytkowników. Bazujemy na sprawdzonych i niezawodnych urządzeniach producentów polskich oraz zagranicznych. Świadczymy usługi projektowe, wdrożeniowe oraz serwisowe.

Celem naszym jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń i systemów elektronicznych kontroli dostępu, pozwalające nam na utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z naszymi klientami.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

Zadaj nam pytanie...

    ANTY-SPAM

    captcha

    Przepisz kod obrazka


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z ( np. realizacją zgłoszenia). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest PROKONTROL z siedzibą ul. Zawiła 23, 30-442 Kraków.